رمپ 12 درجه

پیاده روی متحرک  12درجه VVVF Drive Indoor

شرکت دنیا آسانبر پارس(تمیس) به عنوان یک شرکت بزرگ در زمینه تامین و ساخت پیاده رو متحرک با تکیه بر دانش فنی خود و دقت بالای ساخت و ظرافت در کار و تحویل بموقع، مسیر شما کارفرمایان محترم برای یافتن یک پیاده رو متحرک با کیفیت مثال زدنی با توجه به نیاز مندی در پروژه هایی همچون فرودگاها و فروشگاهای بزرگ ، به بهترین شکل ممکن مهیا کرده است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر، از طریق مسیرهای تماس با ما ،در ارتباط باشید.

توضیحات محصول:

سرعت: 0.5 تا0.9 متر بر ثانیه

ارتفاع: 1000mm-6000mm

عرض پله: 800mm-1000mm-1200mm

زاویه: 12 درجه، مناسب برای ارتفاعات بیش از 1متر

امکانات:

پیاده رو های متحرک ما ،تمام نیازهای کارفرمایان محترم را بر اساس درخواستشان پوشش می دهد ، مابا تحقیق و توسعه روزانه و تکیه بر تکنولوژی ساخت بالا و استفاده  ازبرد های کنترلی هوشمند و سخت کار و همچنین استفاده از اینورتر های  فرکانس متغییردر تابلوهای کنترل  محصول ،علاوه بر،ایجاد  حرکتی نرم ، امکان ایجاد  بازدهی  و افزایش عمر مفید قطعات در بحث های  تعمیر و نگهداری طولانی مدت ، موضوع  کنترل انرژی را بطور تخصصی مد نظر داشته ایم .  

سیستم ایمنی:

کلیه محصولات  تمیس  بر اساس استاندارد های بروز داخلی و بین المللی طراحی و ساخته می شوند  و در این میان سیستم  کامل ایمنی تمام حلفه بسته با   بالاترین فید بک ها ،سیستم قطع اتوماتیک در هناگم بروز خطا در مدار ایمنی و قطعات اصلی ، سیستم توقف اتوماتیک  پیاده رو متحرک در صورت بروز خطا در ععل کرد هندریل ، تنها بخشی از ایمنی کامل محصولات می باشد.