آسانسور

آسانسور های کششی

انتخاب ، آسانسور در خور ساختمان ها و شهر های هوشمند کنونی با قابلیت های ایمنی بالا و حرکت  مداوم و نرم ، با استاندارد های روز دنیا ،همواره به عنوان چالش فنی و آینده پنداری برای مصرف کننده گان عمومی و خصوصی در این صنعت بوده است . شرکت دنیا آسانبر پارس (تمیس) به عنوان شریک شما و متخصص قابل اعتماد در این زمینه  بمنظور دستیابی به این مهم در کنار شماست تا این انتخاب را با تنوع محصولات خود در سه دسته بندی کلی ارتفاع کم ،ارتفاع متوسط،ارتفاع بالا،  برای شما تسهیل نمائید.شما با ما می توانید ، آسانسوری های کششی موتور خـانه دار و بـدون مـوتـور خانه خود را ،با طراحی منحصر فرد و تکنولوژی مثال زدنی با امکان نـصـب با  تامین ظرفیت های مختلف تا سـرعـت های 10 متر بر ثانیه ، و کار کرد همزمانی تا 8 دستگاه، با کاربری های مسافر بری ، حمل بار، استریل بر ، تخت بر ، برانکارد بر، پانورامیک، جهت ساختمان ها اداری، بیمارستان ها ،مسکونی،  هتل ها ، مراکز خرید،آسانسور های صنعتی خاص (EX,IP) داشته باشید . لطفا جهت ارتباط با بخش فروش، با مسیر های تماس با ما ، در ارتباط باشید .

مسافربر

تخت بر و برانکاردبر

پانارومیک

غذا بر و تمیز بر

باربر سنگین

خودروبر

صنعتی IP&EX

آسانسور های هیدرولیک

وفتی  صحبت از آسانسور های با ظرفیت های بسیار بالا با حداقل فضای جانمایی می شود ،همیشه آسانسور های هیدرولیک به عنوان بهترین گزینه مطرح می گردند به نحوی که کاربرد این آسانسور ها در آسانسور های خانگی و خودرو برها در ارتفاعات پایین به نحو چشم گیری مورد استفاده قرار می گیرد . آسانسور های هیدرولیک دارای ایمنی بسیاربالایی بود  و به دوصورت مسقیم سیستم 1:1 و بصورت غیر مستقیم سیستم 2:1  بر اساس نیاز پروژه  طراحی و ارائه می گردند.  و این نوع آسانسور ها دارای سرعت های کاری 0.3 متر بر ثانیه تا یک متربر ثانیه را شامل می گردند. و عموما تا ارتفاع 21متر مناسب می باشند .

شرکت دنیا آسانبر پارس (تمیس) به عنوان شریک شما و متخصص قابل اعتماد در این زمینه  بمنظور دستیابی به این مهم در کنار شماست تا این انتخاب را ،  برای شما تسهیل نمائید. . لطفا جهت ارتباط با بخش فروش، با مسیر های تماس با ما ، در ارتباط باشید .

مسافربر و پانارامیک 1:1 و 2:1

خودروبر و باربر سنگین 1:1 و2:1