پله برقی 30 درجه

پله برقی 30 درجه VVVF Drive Indoor&Outdoor Escalator

سری محصولات پله برقی دنیا آسانبر پارس (Themyss) ،با پیروی از آخرین استاندرد های بین المللی و داخلی و بروزترین تکنولوژی، تولید وساخته می شوند ، که بر اساس کاربری های هر محصول (Havey duty, Indoor, Outdoor) از بهترین مواد و تکنولوژی و طراحی  ، در ساخت آنها  استفاده گردیده است ، که در این میان بمنظور اطمینان  کارفرمایان گرامی از کیفیت و ظرافت محصول از دانش و تجربه  بروز شرکت های مطرح آلمانی فعال در این صنعت  بهره گرفته شده است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر، از طریق مسیرهای تماس با ما ،در ارتباط باشید.

توضیحات محصول:

سرعت: 0.5 تا0.9 متر بر ثانیه

ارتفاع: 2000mm-15000mm

زاویه: 30 درجه، مناسب برای ارتفاعات بیش از 6متر

عرض پله: 600mm-800mm-1000mm-1200mm

امکانات:

پله برقی ها ی ما بر اساس  تنوع نیاز های کارفرمایان گرامی  با توجه به ویژگی های منحصر بفرد در طراحی و توانمدی  در تطبیق محصول بر اساس خواست مشتری ، امکان تامین نیاز و درخواست های کارفرمایان  گرامی را دارد . که در این میان می توان به تجهیز محصولات به بهترین کنترل کننده های اصلی و بهره گیری از سیستم VVVF  به منظور جابجایی  ایمین و نرم  و کاهش مصرفی انرژی  و افزایش طول عمر قطعات  و بهره گیری از  فناروری ساخت پیشرفته  و ارائه خدمات منحصر بفرد تعمییر و نگهداری اشاره نمود .

سیستم ایمنی:

 کلیه محصولات  تمیس  بر اساس استاندارد های بروز داخلی و بین المللی طراحی و ساخته می شوند  و در این میان سیستم  کامل ایمنی تمام حلفه بسته با   بالاترین فید بک ها ،سیستم قطع اتوماتیک در هناگم بروز خطا در مدار ایمنی و قطعات اصلی ، سیستم توقف اتوماتیک  پله برقی در صورت بروز خطا در ععل کرد هندریل ، تنها بخشی از ایمنی کامل محصولات می باشد.